Nasza szkółka od 1995r zajmuje się produkcją wieloletnich roślin ozdobnych (bylin). Staramy się, aby nasze rośliny były zadbane i zdrowe, a przede wszystkim, aby zimowały w naszych warunkach klimatycznych. Rośliny ukorzeniane i uprawiane są w naturalnych warunkach (również zimą),co daje gwarancję, że po wysadzeniu do gruntu będą pięknie rosły. Gospodarstwo ogrodnicze, które prowadzimy jest zwolnione z podatku od towarów i usług (podstawa: Art. 43 ust. 1, pkt. 3 ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług) - status rolnika ryczałtowego.(można wystawiać nam faktury RR)

Od 10 lat prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin. Będziemy poszerzać asortyment tak, aby każdy mógł znaleźć rośliny do swojego ogrodu.

Rośliny ukorzenione w doniczkach, można sadzić przez cały rok, oprócz okresu, kiedy ziemia jest zamarznięta. Do czasu wysadzenia można również przetrzymać je w doniczkach na dworze, w zacisznym miejscu, przykryte np. igliwiem, wiórkami, kompostem itp. Nie należy przechowywać mrozoodpornych bylin w pomieszczeniu. Zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają najczęściej dorosłą roślinę lub kwiat. Wysyłane rośliny będą wyglądały stosownie do pory roku, ale wszystkie są ukorzenione i dajemy gwarancję, że przyjmą się i będą pięknie rosły.

Wysyłka

Wysyłając rośliny dbamy o jak najlepsze zabezpieczenie doniczek na czas transportu(wszystkie rośliny unieruchamiamy wbijanymi w donice patykami i zabezpieczamy przed przemieszczaniem lub przewracaniem się roślin)

Rośliny wysyłamy od 1 kwietnia do 30 listopada, o ile pogoda na to pozwala.


Wysyłamy żywy towar i dlatego wysyłka odbywa się od poniedziałku do środy do godz. 12.00, aby uniknąć zbyt długiego pobytu paczek z roślinami w magazynach kurierskich. Towar staramy się wysłać na pierwszy dzień wysyłkowy po zaksięgowaniu wpłaty, lecz może się zdażyć, że przy dużej ilości zamówień przesyłki bądą realizowane do max. 14 dni roboczych.Wszystkie rośliny zakupione w naszym sklepie wysyłamy jedną przesyłką, co pozwala zaoszczędzić na kosztach wysyłki. 

Koszty przesyłki:

Kurier

bez względu na ilość roślin

przy wpłacie na konto 18 zł

przesyłka pobraniowa 26 zł

Odbiór osobisty = 0zł

Zakupy powyżej 300zł i wpłacie na konto- przesyłka GRATIS!

(nie dotyczy przesyłek pobraniowych)

Jeśli roślinka dotrze uszkodzona lub jej stan jest wątpliwy prosimy o kontakt, postaramy się rozwiązać ewentualny problem z korzyścią dla Państwa.